تبلیغات
مطالب اینترنتی - ۶ ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی
 
مطالب اینترنتی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگانمفیدستان:

وب‌سایت شبکه – مهسا قنبری: اگر نگران این هستید که کارمندان نسل جدید، شما را ترک کنند؛ بهتر است بگوییم دیگر لازم نیست نگران باشید. وقتی عبارت نسل هزاره (millennials یا نسل وای) به گوشتان می‌خورد، به یکباره چیزهای گنگ و کلیشه‌ای زیادی به ذهنتان خطور می‌کند. یکی از آن چیزهای کلیشه‌ای احتمالاً این است که نسل هزاره‌ای‌ها به اصطلاح “job hopper” هستند؛ یعنی دائم تغییر شغل می‌دهند. اگرچه در واقع این یک افسانه است اما ممکن است این نام روی آن‌ها بماند.
اما حدس بزنید واقعیت چیست؟ جوانان بدون توجه به نسلشان شغل‌ها را رها می‌کنند. البته خنده‌دار هم هست. این طور که مشخص است، در واقع نسل هزاره‌ای‌ها (دهه هفتادی‌ها) در مقایسه با نسل ایکسی‌ها (دهه شصتی‌ها) که در همین سن بودند، بیشتر با کارفرمایانشان کار می‌کنند و پیش آن‌ها می‌مانند.

طبق تحقیقات صورت گرفته: ” در ژانویه ۲۰۱۶، ۴/۶۳ درصد نسل هزاره‌های استخدام شده، یعنی نسلی که بین ۱۹۸۱ و ۱۹۹۸ به دنیا آمده‌اند، گزارش کردند که حداقل ۱۳ ماه برای کارفرمایشان کار کرده‌اند. در فوریه سال ۲۰۰۰، تعداد کمی از ۱۸ تا ۳۵ ساله‌ها (۹/۵۹ درصد)- که اکثر آن‌ها نسل‌های ایکسی‌های امروزی هستند- سابقه کار مشابه‌ای را گزارش کردند. اگر به کارگران جوان با دوران تصدی طولانی‌تر نگاه کنید، ۲۲ درصد کارگران نسل هزاره در سال ۲۰۱۶، حداقل ۵ سال با کارفرمایان خود بوده‌اند، که تقریباً شبیه کارگران نسل ایکس (۸/۲۱ درصد) در سال ۲۰۰۰ بوده است”.

بدون توجه به آن چه که از گوشه و کنار می‌شنوید، نسل هزاره‌ای‌ها بدتر از نسل‌های گذشته نیستند. خبر خوبی است که تصور کنیم که نسل هزاره‌ها بیش از نیمی از نیروی کاری جهانی را از حالا تا سه سال دیگر تشکیل خواهند داد. طبق اطلاعات ارائه شده زیر، حفظ کارمندان نسل هزاره در واقع ساده‌تر از این‌ها است:

6 ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی
۱- نسل هزاره‌‌ فناوری می‌خواهد

نسل هزاره‌ای‌ها ماهرترین نسل در فناوری هستند. فناوری مدرن می‌تواند به کارمندان شما کمک کند تا موثرتر و سازنده‌تر باشند. بنابراین برای کمک به آن‌ها و برای آن که شغل خود را بهتر انجام دهند، فناوری‌ها را در اختیارشان قرار دهید.

۲- نسل هزاره توسعه حرفه‌ای می‌خواهد

چه اتفاقی می‌افتد اگر شما کارمندان خود را آموزش دهید و آن‌ها شرکت شما را ترک کنند؟ سوال بهتر: چه اتفاقی می‌افتد اگر کارمندان خود را آموزش ندهید و آن‌ها در شرکت شما بمانند؟ هیچ کس نمی‌خواهد مشغول کاری شود که آخرش بن‌بست است. نسل هزاره همانند نسل‌های پیش از خود می‌خواهند پیشرفت کنند، مهارت‌های خود را افزایش دهند، پول بیشتری دربیاورند، عنوان‌های بهتری بدست بیاورند و مهارت‌های رهبری کردن را بیاموزند. پس کمکشان کنید به این جایگاه برسند.

6 ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی
۳- نسل هزاره همکاری می‌خواهد

نسل هزاره می‌خواهد هنگام کار کردن روی پروژه‌ها بخشی از یک تیم باشد. آن‌ها می‌خواهند در مکان‌هایی کار کنند که می‌توانند با استفاده از فناوری با همکاران و افراد مافوق خود همکاری داشته باشند. طبق بررسی‌های صورت گرفته توسط مایکروسافت، همکاری، محرک اصلی نسل هزاره‌ای‌ها برای یافتن شغل است. ” شعار آن‌ها این است که پیروزی یک نفر پیروزی تیم است.”

۴- نسل هزاره تعادل میان کار و زندگی می‌خواهد

نسل هزاره پذیرای توافق‌های شغلی انعطاف‌پذیر است. به عبارت دیگر، ساعت‌های کاری انعطاف‌پذیر در داخل یا خارج از اداره. فناوری این کار را در هر جایی آسان کرده است و می‌تواند کارمندان شما را راضی کرده و بهره‌وری آنان را بالا ببرد. ( شما باید از عادت‌های تخریب‌کننده دوری کنید تا به تعادل میان کار و زندگی برسید)

6 ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی
۵- نسل هزاره هدف می‌خواهد

فرهنگ و ارزش‌ها برای نسل هزاره مهم هستند. بگذارید آن‌ها هدف شرکت شما را باور کنند این گونه متوجه خواهید شد که برخی‌ها مایلند با حقوق کمتر هم کار کنند.

۶- نسل هزاره فقط می‌خواهد خوشحال باشد

نسل هزاره می‌خواهد برای شرکت‌هایی کار کند که برای خوشحالی کارمندانشان ارزش قائل‌اند. برای بعضی از آدم‌ها این مسئله بسیار مهم است. به طور حتم می‌دانید که چه افراد دیگری این رضایت و خوشحالی در کار را می‌خواهند؟ بسیاری از کسانی که در نیروی کار هستند. آیا تمام نسل هزاره‌ای‌ها سخت کار می‌کنند؟ البته که نه. مثل هر نسل دیگری، بالاخره عده‌ای هم هستند که تن به کار نمی‌دهند. اما افراد خلاق و برجسته هم کم نیستند کسانی که نباید تقاص گناه نسل‌ هزاره‌ای‌های بد را پس بدهند.

اگر نمی‌توانید این ۶ امکان ساده را در اختیار کارمندانتان قرار دهید، شاید مشکل از شما است. پس حرف‌های کلیشه‌ای در مورد نسل‌ها را تمام کنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

کاریکاتور عیدی کارمندان کاریکاتور عیدی کارمندان کاریکاتور عیدی کارمندان کاریکاتور دیدنی عیدی کارمندان مجله پنجره خلاقیت موفقیت خلاقیت ثروتمندی …مجله پنجره خلاقیت از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق خبرگزاری باشگاه خبرنگاران وب‌گردیدر صفحه گروه وب گردی باشگاه خبرنگاران جوان آخرین اخبار منتخب خبرگزاری ها ، مطالب موفقیت بازار سکه و طلای داخل در هفته‌های گذشته، نوسان بیشتری را نسبت به ماه‌های قبل پشت سر خبرگزاری باشگاه خبرنگاران آخرین اخبار ایران و جهان …وزیر کشور گفتنظرسنجی های کشورمان عموما درست نیست و برخی از نظرسنجی ها برای ایجاد جنگ نظرات کارکنان بازنشسته فرهنگی فرهنگیان نیوز …حادثه آزادشهر حاصل ورود نهادهای غیر اقتصادی به فضای معدنی کشور است ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی با عنوان « ترفند برای حفظ کارمندان دهه ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی باشگاه خبرنگاران › › پس کمکشان کنید به این جایگاه برسند ترفند برای حفظ کارمندان حفظ کارمندان دهه هفتادی ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی مجله پی جو › › ترفندبرایحفظ ترفند برای حفظ کارمندان دهه دهه هفتادی‌ها در مقایسه با نسل ایکسی‌ها دهه شصتی‌ها ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی › › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی آموزش مدیریت ۶ ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی جستجو تیتر یاب › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه حفظ کارمندان دهه هفتادی ترفند برای حفظ کارمندان ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه دهه هفتادی‌ها در مقایسه با نسل ایکسی‌ها دهه شصتی‌ها ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی مگیتو › › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه دهه هفتادی‌ها ترفند دکوراسیونی برای زندگی آسان با ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی منبع دهه هفتادی ها برای بعضی از آدم ها این مسئله ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی › › ترفند برای حفظ کارمندان دهه

مطلب ۶ ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :۶ ترفند برای حفظ کارمندان دهه هفتادی
http://mofidestan.ir/6-%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ad%d9%81%d8%b8-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%af%d9%87%d9%87-%d9%87%d9%81%d8%aa%d8%a7%d8%af%db%8c/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :